Návod, jak na internetu vydělávat 50 USD denně - alias odkaz NeoBux - 1.část

Zaměstnání

Při hledání zaměstnání můžeme využít tyto zdroje:

  • Inzerce volných míst na internetu či v tisku
  • Vlastní kontakty (známý, kamarádi...)
  • Personálních agentury, Úřady Práce
  • Přímé oslovení zaměstnavatele

Inzerce volných míst na internetu

Nabídka na domácí práci

Na internetu existuje spoustu pracovních serverů, kde firmy inzerují pracovní pozice. Výhodou je, že si můžete vyfiltrovat co vás zajímá a tak se efektivně dostat k nabídkám ze svého oboru. Další nespornou výhodou je, že si potenciální firmu můžete hnedka proklepnout na internetu.

Vedle klasické práce, si na internetu můžete najít i přivýdělek. Vyděláte si tak více peněz do svého rodinného rozpočtu. Přivýdělky jsou dobrý, pokud se dají dělat z domova. Přece jen být v normální práci a pak ještě po večerech lítat někde po brigádách asi není moc optimální.

Přivýdělek vám mohu nabídnout i já. Klikněte na banner vlevo a dozvíte se vše o dané nabídce. V případě nedostatku času Vám stačí denně cca 5 minut pracovat, aby jste se časem dopracovali i k denním výdělkům 50 USD.

Nabídka zaměstnání v novinách

Inzerce zaměstnání v novinách byla dost populární v minulých letech, ale dneska? Pro firmy je jednodušší inzerovat na internetu. Je to rychlejší a pružnější. Pokud se jim už podaří najít zaměstnance na danou pozici, inzerát jednoduše smažou. Což u tištěných novin nelze. Ještě dlouho se z novin ozývají lidi, hledající práci.

Tady bych udělal jednu výjimku a tou je regionální tisk. Hledáte-li zaměstnance v daném regionu, pak pro vás může mít tištěná inzerce přece jen opodstatnění.

Vaše vlastní kontakty

Určitě je dobré se poptat svých kamarádů a známých, zda náhodou u nich ve firmě nehledají nové zaměstnance. Občas máte štěstí a díky doporučení se můžete dostat do nové pracovní pozice vcelku snadno.

Ovšem, poptávejte se hlavně lidí, kteří dělají v oboru, který vás zajímá. Pokud Váš známý je programátor internetových her a vy ani nevíte, jak se zapíná počítač, pak asi těžko budete chtít v takové firmě pracovat.

Personální agentury a Úřady Práce

Rozdíl mezi personálními agenturami a Úřadem práce je ten, že personální agentury jsou soukromé a tudíž jsou placené od výsledků. Mají tedy větší zájem najít vám práci. Nicméně zase nemívají tak velkou šíři dostupných nabídek. Agentury spíš hledají pracovníky na lépe placené pozice.

Nejlepší je obrátit se na obojí. Je však každopádně třeba vědět, co hledáte za práci. Pokud to nevíte, nepomůže vám asi nikdo.

Přímé oslovení zaměstnavatele

Dobrou taktikou při hledání práce je taktéž přímé oslovování potencionálního zaměstnavatele. Jednoduše si najděte firmy, které pracují v oboru a nabídněte jim své služby. Zkuste to i když zrovna daná firma nemá vyvěšený inzerát. Je možné, že někoho hledají, ale ještě to nestihli vyhlásit. Ušetříte jim práci a můžete brzo nastoupit.Facebook   Twitter   Linkedin